National Stadium - 7Th Floor, Parking And Balcony - By Rentujemy

  • 44 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

1-pokojowy apartament National Stadium - 7Th Floor, Parking And Balcony - By Rentujemy Warszawa położony jest w dzielnicy Praga Północ w Warszawie, zaledwie 7 min spacerem od Centrum Praskiego Konesera oraz 3 km od Stadionu Miejskiego Legii Warszawy im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, który polecany jest miłośnikom sportu. Wi-Fi dostępne dla gości biznesowych lub rekreacyjnych.

W obiekcie znajduje się 1 łazienka. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki kąpielowe.

Wyposażony w udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, takie jak pełnowymiarowa kuchnia, obiekt zapewnia gościom jadalnię na świeżym powietrzu, gdzie również można delektować się posiłkami. W ciągu 8 min pieszo można dojść do restauracji Stół Powszechny i spróbować dań kuchni europejskiej.

Zwiedź Kolumnę Zygmunta III Wazy w odległości 2 km i Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie w odległości 2,1 km od apartamentu o powierzchni 44 m^2. Apartament National Stadium - 7Th Floor, Parking And Balcony - By Rentujemy znajduje się zaledwie 550 m od stacji metra Stadion Narodowy oraz w niewielkiej odległości od Komuny Otwock. Multimedialny Park Fontann w Warszawie jest w około 2,2 km. Przystanek Dworzec Wschodni 03 to prawie 5 min pieszo od tego apartamentu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near National Stadium - 7Th Floor, Parking And Balcony - By Rentujemy Warszawa
Kam-Eko Ząbkowska II
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Kam-Eko Ząbkowska II

9.9
Wyjątkowy 13 opinii
151 m od nieruchomości
USD 215 USD 194
za noc
Bliska Residence By Solarento
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Bliska Residence By Solarento

8.9
Świetny 16 opinii
695 m od nieruchomości
USD 141 USD 127
za noc
Urban Chic - Cozy Studio - Praga - Ząbkowska B
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Urban Chic - Cozy Studio - Praga - Ząbkowska B

7.5
Dobry 6 opinii
716 m od nieruchomości

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament National Stadium - 7Th Floor, Parking And Balcony - By Rentujemy posiada kuchnię?
      W apartamencie National Stadium - 7Th Floor, Parking And Balcony - By Rentujemy goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w piekarnik.
    • Czy apartament National Stadium - 7Th Floor, Parking And Balcony - By Rentujemy znajduje się w pobliżu dworca kolejowego?
      Odległość od Warszawa Wschodnia do apartamentu National Stadium - 7Th Floor, Parking And Balcony - By Rentujemy wynosi tylko 250 metrów od.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    National Stadium - 7Th Floor, Parking And Balcony - By Rentujemy Warszawa
    100% zweryfikowane opinie gości

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij